Masážní podložky pod nohy

Povrchová protiskluzová úprava. Díky ložiskům umístěným po stranách základní desky nutí uživatele k aktivnímu sezení; končetiny nejsou v jedné strnulé poloze. Podvědomý pohyb chodidel zaměstnává většinu svalů dolních částí nohou a podporuje žilní návrat krve k srdečnímu svalu.

Zdravotně prospěšné účinky znamenají nižší zátěž srdce, lepší krevní oběh v dolních končetinách, snížení otoků nohou, menší únavu, zmírnění bolesti a stagnace v oblasti bederní páteře.

Dlouhodobé používání vede k menší pravděpodobnosti vzniku křečových žil.

 

Kolébka s masážními válečky

 • snadná výšková nastavitelnost
 • nesmekavý povrch  
 • dvě strany, jednoduchá záměna strany s nesmekavým povrchem za stranu s masážními válečky a naopak
 • hladké kolébání zajišťují nylonová kolečka s kuličkovými ložisky
 • barvy: 1100 – tmavá, 1110 – světlá
   
 • Naše cena 2 256,- bez DPH (2 730,- vč. DPH)
 

E-shop

 


Klasická podložka pod nohy

 • nesmékavý povrch
 • deska z tvrdého dřeva 18 mm silná
 • individuální nastavení sklonu desky
  barvy: 1210 – světlá
   
 • Naše cena 1 190,- bez DPH (1 440,- vč. DPH)
 

Kolébka s masážními body

 • hladké kolébání zajišťuje závaží na spodní straně přední desky
 • barvy: 1150 – černá, 1160 – světlá
 • deska z tvrdého dřeva na stranách ohnutá k podlaze pod úhlem 90°
 • protiskluzové gumové špunty (dva čtverce po devíti kusech)
   
 • Naše cena 2 256,- bez DPH (2 730,- vč. DPH)
 

E-shop


 

Masáže proti bolestem

* V poslední době se stále častěji vracíme ke starým léčebným metodám, které vycházejí z filosoficko-etických koncepcí Dálného východu. Vracejí se v nové podobě, částečně prověřené pozorováním a zkušenostmi, jako je např. bioenergoterapie. Alexandr Loren, jeden z propagátorů a autorů tohoto terapeutického proudu, napsal: „Existuje jedna hlavní energie v lidském těle, která se projevuje jako psychický jev nebo jako pohyb somatický. Nazýváme ji bioenergií.“ Existují různé metody terapie, zajišťující obnovení energetické rovnováhy v organismu. Podrobně bychom se zastavili u metody nazvané reflexologie. Znali ji staří Hindové a Číňané, kteří ji používali jako doplňkové léčení k akupunktuře. 

* Už v roce 3000 př. n. l. prováděli Číňané masáže určitých partií chodidel a dosahovali tím znamenitých výsledků v léčení. Reflexní terapie se používalo i některých jiných zemích. Spočívá v tom, že masáž jistých partií lidského těla se projevuje na jiných místech. Masáží příslušné partie chodidla se dosahuje léčebných výsledků v takových případech, jako je astma, stresové stavy, únava, bolesti hlavy apod. Už při masáži bolest v příslušném orgánu pozvolna zaniká podle toho, jak celý organismus upravuje fyziologickou nerovnováhu. 

* Jak si tento jev vysvětlit ve světle lékařské vědy? Je známo, že lidská kůže má společná nervová centra s vnitřními orgány. Reflexologie se zakládá na tom, že celé tělo je reprezentováno hlavně chodidly (viz obrázek). Masírujeme-li příslušné partie, působíme tím na jisté vnitřní orgány. Procedura masáže je velmi prostá. Pacient pohodlně sedí s volně přístupnými chodidly a řídí se připojenou kresbou a masíruje příslušné místo. Při masáži se bolest může projevit nejen na masírovaném místě, ale i příslušném léčeném orgánu. 

* Často se stává, že už po prvním léčebném zákroku bolesti poleví. Jak je vidět, popisovaná léčebná metoda je prostá. Pacient ji může uplatňovat sám bez pomoci druhé osoby. Stačí postupovat podle obrázků a naučit se masáži určité partie chodidla. Velice vhodná pro tyto partie chodidel je masážní kolébka pro nohy, která navíc podporuje lepší krevní oběh a brání otokům dolních končetin. Budete-li tuto formu léčby provádět pravidelně, určitě se brzy projeví výsledek.

 

Revoluční nástroj, návrhář kanceláří!

 

Konkurence bude závidět kancelář

Odeslání katalogu/ceníku


Vyberte katalog/ceník

Katalog byl úspěšně odeslán!

Děkujeme za váš zájem.

Pokud pro příjem pošty používáte Microsoft Outlook, je možné že e-mail s katalogem skončí v nevyžádané poště.

informace o ochraně osobních údajů

Chcete nás kontaktovat ihned? Zavolejte nám na 241 485 797.

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Naši prodejci se mu budou věnovat v co nejkratším čase.

Děkujeme za váš zájem.

Čekejte prosím...

Čekejte prosím, požadavek se zpracovává.