Humanscale

  • 1
  • 2
  • 3

 

FIRMA HUMANSCALE

Humanscale je americká firma se sídlem v New Yourku a pobočkami po celém světě patřící ke světové špičce v oblasti návrhu, výroby i prodeje ergonomických produktů. Její produkty napomáhají ke zdravému pracovnímu stylu, zlepšují zdraví a zvyšují komfort při práci. Mezi hlavní specializace a celosvětově oceňovaná odvětví patří, výškově stavitelná pracoviště, držáky monitoru a osvětlení pracovního prostoru.

Produkty firmy Humanscale jsou vyvíjeny ve spolupráci se světovými průmyslovými designery a mezi její největší úspěch lze považovat spolupráce s ikonickým designérem Nielsem Diffrientem a jeho přelomovým produktem v oblasti ergonomie uvedeným na trh v roce 1999 – kancelářskou židlí Freedom (dnes více než 1 milion prodaných kusů).

 

 

V roce 2004 následovalo uvedení na trh židle Liberty a zanedlouho i poslední Diffrientovi židle Diffrient World. Mezi další zvučná jména spojená s firmou Humanscale je spoluprace s Markem McKennym a jeho LED lampou Element a Donem Chadwickem z jehož rukou vzešla balanční židle Ballo.

HISTORIE

Firma Humanscale byla založena v roce 1983 Robertem Kingem, který v době prvotního rozvoje sedavé práce za počítačem již viděl obchodní příležitost pro vznik firmy specializující se na aspekty zdravého pracovního stylu.

FILOSOFIE

Filozofií firmy Humascale je vytvářet vysoce funkční design na základě jednoduchých fyzikálních principů bez složité mechanizace. Produkt je tak schopný reagovat na tělesné proporce každého uživatele nezávisle.

 

OCENĚNÍ

Produkty Humanscale získaly od roku 2007 více než 200 prestižních ocenění v oblasti designu a ergonomie a v roce 2004 byla firma časopisem I.D. zařazena mezi 10 celosvětově nejlepších společností které udávají světové trendy v oblasti designu.

PROČ PRODÁVÁME TUTO ZNAČKU

Spolupráci s firmou Humanscale považujeme za nadstandartní péče o naše zákazníky v oblasti designu a ergonomie pro vytvoření špičkového ergonomického pracoviště v originálním designu. Firma Humanscale nabízí komplexní řešeníergonomického pracoviště s důrazem na zdravý pracovní styl v nadčasovém designovém řešení. Díky mnoholeté tradici podpořené řadou ocenění a spoluprací se světovými odborníky v oblasti ergonomie včetně nejlepších průmyslových designérů v tomto oboru patří produkty od této firmy k naším nejdoporučovanějším.

PRODUKTY HUMANSCALE

Revoluční nástroj, návrhář kanceláří!

 

Konkurence bude závidět kancelář

Odeslání katalogu/ceníku


Vyberte katalog/ceník

Katalog byl úspěšně odeslán!

Děkujeme za váš zájem.

Pokud pro příjem pošty používáte Microsoft Outlook, je možné že e-mail s katalogem skončí v nevyžádané poště.

informace o ochraně osobních údajů

Chcete nás kontaktovat ihned? Zavolejte nám na 241 485 797.

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Naši prodejci se mu budou věnovat v co nejkratším čase.

Děkujeme za váš zájem.

Čekejte prosím...

Čekejte prosím, požadavek se zpracovává.