Eagle

 

Eagle je nábytková řada pro náročné splňující nejnáročnější požadavky ergonomie kancelářského pracoviště. Konstrukce kovové podnože umožňuje výškové nastavení stolů v rozsahu 58-81 cm.

Kovové podnože lze opatřit kolečky s brzdou, což zaručuje mobilitu stolových prvků a tím velicesnadné přestavění pracoviště.

Stoly díky výškovému nastavení možno použít k nízkému sezení jako konferenční, k běžné kancelářské práci. Také v této řadě lze kombinovat stolové desky s klasickou ABS hranou nebo s pružnou ergonomickou PUR hranou.

 

Stolové desky s ergonomickou hranou jsou již přizpůsobeny na snadnou instalaci stolových dělících stěn – paravánů (výška 35 a 65 cm). Litá pružná ergonomická hrana splňuje požadavek bezpečnosti, ergonomie a vysoké životnosti.

  • Termín dodání u řady Eagle je 2–3 týdny.
  • Záruka 5 let

 


Skříňový systém

Charakterizuje jej tuhost, která je dána konstrukcí zad skříní o tloušťce 8 mm uložených v drážce. Skříně jsou ustaveny na výškově stavitelných plastových kluzácích, které jsou šetrné k podlahovým krytinám a usnadňují ustavení nábytku při nerovnostech podlahy. Dveře skříní lze opatřit klasickými úchytkami či zapuštěnými s možností zámku.

 

Přejít do kompletní nabídky skříní >>>

Skříně se vyrábí ve 3 výškových modulech 75, 130, 202 cm. Tyto lze vzájemně kombinovat. Korpusy skříní mohou být otevřené s nikou, s dvířky LTD, se skleněnými dvířky či roletou. Sektorový systém a variabilita skříní a stolových prvků vyhovuje vybavování jak malých (domácích) kanceláří, tak velkoprostorových kanceláří, kde se stále více uplatňuje systém dělících stolových paravánů.

  • Termín dodání u řady Eco je 2–3 týdny.
  • Záruka 5 let

Ke stažení

Nastavitelné stoly

Ceník Vasa - základní

Ceník Vasa - Manager

Vzorník Vasa

Úchytky Vasa 

Revoluční nástroj, návrhář kanceláří!

 

Konkurence bude závidět kancelář

Odeslání katalogu/ceníku


Vyberte katalog/ceník

Katalog byl úspěšně odeslán!

Děkujeme za váš zájem.

Pokud pro příjem pošty používáte Microsoft Outlook, je možné že e-mail s katalogem skončí v nevyžádané poště.

informace o ochraně osobních údajů

Chcete nás kontaktovat ihned? Zavolejte nám na 241 485 797.

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Naši prodejci se mu budou věnovat v co nejkratším čase.

Děkujeme za váš zájem.

Čekejte prosím...

Čekejte prosím, požadavek se zpracovává.