Bolí Vás záda při sezení?

Máte pracovní židli s různými „ergonomickými“ funkcemi, přesto Vaše tělo trpí při dlouhém sezení strnulostí páteře, bolestmi šíje a zad, křečemi břicha, mravenčením nohou, kyčlí a kostrče apod. VÍTE PROČ?

 • Místo jednoho okruhu jsou při sezení na běžných kancelářských židlích energetické a lymfatické dráhy těla uvězněny do 2 uzavřených částí, které spolu nemohou komunikovat. Dochází tak k omezení činnosti důležitých orgánů.
   
 • Pohodlí a komfort běžných pracovních sedadel jsou pasivní - běžné židle nás i dlouhodobě nechají sedět v nesprávné pozici a popř. i usnout, tělo není udržováno v aktivní (soustředěné) pozici.
   
 • Poměr sedu k chůzi / běhu / aktivnímu pohybu je nyní 10× větší než na začátku století.
   
 • Naše výživa je bohatší na bílkoviny a sacharidy. Rosteme do výšky a zvyšuje se naše hmotnost (bohužel již od dětství).
   
 • Jsme méně pohybliví a pružní (méně fyzické a více duševní práce). Sedíme více než 8 hod. denně, a většinou v nesprávné pozici.
   
 • Při výběru židle jsou místo ergonomických vlastností a vhodných proporcí pro konkrétního člověka v popředí estetické vlastnosti (barva potahu, materiál), velmi často židle není uživatelem předem správně odzkoušena.
   
 • Na rozdíl od postelových matrací, kde je již všeobecně známo, že s cenou roste i zdravotní efekt a prevence ve prospěch uživatele, na pracovních židlích se obvykle šetří a za cenový strop se běžně považuje částka kolem 5 000,-Kč. Takovéto židle ale většinou nabízí jen některé a většinou omezené možnosti, mnohdy zcela nevhodné pro určité tělesné individuální vlastnosti (váha, výška, délka končetin apod...).

 

CO S TÍM LZE DĚLAT, KDYŽ POTŘEBUJETE PŘI SVÉ PRÁCI DELŠÍ DOBU SEDĚT?

NECHEJTE SE SEDĚT AKTIVNĚ !

Nadpis není překlep - existuje židle, která díky své unikátní patentované konstrukci zabezpečí správnou polohu Vašeho těla, aniž byste na to museli myslet. THERAPIA Vás nenechá sedět špatně ani usínat v pasivní pozici. Na rozdíl od míčů a pružin ale můžete takto sedět i dlouhodobě. Vaše tělo se neunaví a nebudete zbytečně přetěžovat určité svalové skupiny.

Revoluční nástroj, návrhář kanceláří!

 

Konkurence bude závidět kancelář

Odeslání katalogu/ceníku


Vyberte katalog/ceník

Katalog byl úspěšně odeslán!

Děkujeme za váš zájem.

Pokud pro příjem pošty používáte Microsoft Outlook, je možné že e-mail s katalogem skončí v nevyžádané poště.

informace o ochraně osobních údajů

Chcete nás kontaktovat ihned? Zavolejte nám na 241 485 797.

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Naši prodejci se mu budou věnovat v co nejkratším čase.

Děkujeme za váš zájem.

Čekejte prosím...

Čekejte prosím, požadavek se zpracovává.