Auto Therapia

Sedíme v práci, sedíme při obědě, sedíme za volantem v autě. Autoterapie přináší do dnešní "sedací" doby řešení, se kterým budete mít jistotu, že i během jízdy autem budou Vaše záda ve správné poloze. Patent české klinické koncepce sedu THERAPIA.

Jak AutoTherapia funguje?

Podporu správné polohy zad zajišťují dvě nafukovací biozóny. První zóna aktivizuje bederní část zad (vodorovná). Druhá zóna podporuje hrudní část zad (svislá). Přífuk, neboli AIR PUMPA, umožňuje regulovat podporu obou bioźon, případně nabízí možnost bederní i hrudní zóny zcela vyfouknout.

Doplněk AutoTherapia si můžete vyzkoušet či bezplatně zapůjčit k testování ve specializované prodejně těchto židlí ERGO INTERIER.

AutoTherapia

E-shop

Cena 2 000,- bez DPH (2 420,- vč. DPH)

Vhodné řešení i pro menší postavy

Zejména menší postavy ocení doplněk AUTOTHERAPIA pro zkrácení sedu v hlubokém sedadle. Zkrácení sedu umožňuje ideální oporu zad, která se pomocí přífuku dá libovolně upravovat. Důležitým prvkem jsou i upínací popruhy, které umožňují dokonale doplněk AUTOTHERAPIA přizpůsobit.

Zejména správná poloha bederní opěry je klíčová pro komfortní pocit správné podepření zad. Fixování požadované polohy se provede jednoduchým dotažením upínacích popruhů.

S ergonomickým doplňkem AUTOTHERAPIA si už nebudete připadat v sedadle "utopeni" a vystupování z auta pro Vás bude méně namáhavé a přirozené.

Ergonomický doplněk AUTOTHERAPIA je možné využít i na běžnou kancelářskou židli, která nesplňuje zdravotní koncepce správného sedu.

Revoluční nástroj, návrhář kanceláří!

 

Konkurence bude závidět kancelář

Odeslání katalogu/ceníku


Vyberte katalog/ceník

Katalog byl úspěšně odeslán!

Děkujeme za váš zájem.

Pokud pro příjem pošty používáte Microsoft Outlook, je možné že e-mail s katalogem skončí v nevyžádané poště.

Chcete nás kontaktovat ihned? Zavolejte nám na 241 485 797.

Váš dotaz byl úspěšně odeslán. Naši prodejci se mu budou věnovat v co nejkratším čase.

Děkujeme za váš zájem.

Čekejte prosím...

Čekejte prosím, požadavek se zpracovává.